
Світильник LED 9Вт врізний квадрат 6400К LED точковий Lezard
215 ₴
- В наявності
- Код: 464RKP-09
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компания Lezard производит надежные и безопасные, круглые и квадратные светодиодные панели (светильники) высокого качества для внутреннего и наружного монтажа, соответствующие международным стандартам.
Также хотелось отметить основные преимущества данного светильника:
- Экономия энергии;
- Длительные срок службы снижает затраты на замену ламп Яркий свет и натуральные цвета ;
- Высокая светоотдача;
- Отсутствие эффекта мерцания благоприятно для здоровья глаз;
- Низкое тепловыделение.
Основні характеристики світильник LED 9Вт врізний квадрат 6400К LED точковий Lezard:
- Гарантія: 12 міс.
- Форма: квадратний
- Напруга: 265
- Тип струму: змінний (AC)
- Потужність: 9 Вт
- Колір: білий
- Ступінь захисту (IP): 20
- Світловий потік: 710 Лм
- Колірна температура: До 6400
- Ширина: 15 см
- Бренд: Lezard
- Країна-виробник: Туреччина
Придбати світильник LED 9Вт врізний квадрат 6400К LED точковий Lezard в Україні і Києві Ви можете, зв'язавшись з нами за телефоном або оформивши замовлення через сайт інтернет-магазину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 9Вт |
| Напруга мережі | 265 |
| Тип обладнання (вироби) | Точкові світильники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴


