Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Потужність | 12 Вт Вт |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розміри, мм | 190×100×45 |
| Ступінь захисту | IP 54 |
| Тип | Промислові світильники |
| Штрих-код | 2100002210327 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴





