
Світильник LED панель Євросвітло ART-01 50 Вт 6400К розбірна
689 ₴
- В наявності
- Код: 000059354
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Код колірності | 864 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,5 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 135° |
| Кількість включень | 30 000 |
| Напруга живлення | 185-265 В |
| Не містить ртуті | Да |
| Потужність | 50 Вт Вт |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 595×595×15 |
| Сила тока | 430 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Термін придатності | необмежений |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100014275680 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴






