
Термоусаджувальна трубка з клейовим шаром d 4,8мм червона шт.(1м)
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000038967
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 24 місяця |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Потужність | 10 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +40 C |
| Розміри, мм | 112×83×30 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | до 50w |
| Штрих-код | 2100002264320 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴




