
Світильник LED накладний Євросвітло 12Вт овал CL-V1 6400K IP65
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 000058298
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Група каталогу EVA | Вуличне освітлення |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,5 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 270 ° |
| Кількість включень | 20 000 |
| Монтаж | Накладний |
| Напруга живлення | 185-265 В |
| Потужність | 12 Вт Вт |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 170×71×48 |
| Сила тока | 125 мА |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100011168022 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴



