
Батарейка годинникова Videx AG 1/LR621 BLISTER CARD 10 шт
4,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарейки, мА-год | 14 |
| Артикул | AG1/10B/1.5V |
| Вага | 0.3г |
| Час розряджання, годинник | 612 |
| Кількість у коробі | 1600шт |
| Кількість в упаковці | 10 шт. шт. |
| Кількість у внутрішньому коробі | 100 шт. |
| Мoдель | AG1 |
| Напруга | 1.5 V |
| Розміри | D6.8mm-H2.15mm |
| Типорозмір | LR621 |
| Штрих-код | 4820118291734 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,95 ₴



