
LED прожектор TITANUM TLF106 10W 6500K
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- +380 (97) 899-20-00
LED прожектор TITANUM 10W 6500K - сучасне високоефективне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначений для загального освітлення прибудинкової території, промислових об'єктів, зон завантаження та розвантаження грузових автомобілів біля складів чи магазинів, декоративного освітлення архітектурних об'єктів, торгових площ, рекламних щитів, створення світлових ефектів, освітлення відкритих територій приватних садиб і промислових підприємств. Світлодіодний прожектор TITANUM забезпечує яскраве світло при мінімальному споживанні електроенергії.
Корпус LED прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65.
Під час роботи прожектора відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання. Колірна температура - 6500К (денне світло). Кут розсіювання світла - 110°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Сила світлового потоку - 80Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 800Лм. Ресурс роботи - 20 000 годин.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 220-240В. Наявність повноцінного драйвера. Не містить шкідливих речовин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Вільний дріт |
| Артикул | TLF106 |
| Вага | 100г |
| Гарантійний термін | 1 рік мес |
| Датчик руху | Немає |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Клас ударостійкості, IK | 06 |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Кількість у коробі | 100 шт. |
| Кількість в упаковці | 1шт шт. |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 15000 |
| Максимальна сила струму | 50mA А |
| Матеріали | Алюміній |
| Потужність | 10 W Вт |
| Напруга | AC 220-240 V |
| Пікова сила світла | 298 кд |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 84mm x 67mm x 19mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 20000ч |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Світловий потік | 800 Lm лм |
| Кут розсіювання | 110° |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820118293929 |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
- Ціна: 135 ₴






