
Дюбель швидкого монтажу 6х80 потай (100 шт)
76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міцне зчеплення та фіксація досягається за допомогою додаткових конструктивних елементів у розпірній частині дюбеля , Ребриста поверхня доповнена міцними шипами, які виключають можливість зворотного ходу, дозволяють уникнути прокручування елемента під час встановлення та виривання в процесі експлуатації, Виготовляються з якісного поліпропілену (PP A4), Стійкі до низьких та високих температур, Зберігають свої властивості при деформації, Відрізняються зносостійкістю, Ударний шуруп з хрестоподібним шліцем виготовлений з міцної оцинкованої сталі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-G45e-07274 |
| Вага | 39г |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Якість світла | Ra > 90 |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Кількість у коробі | 100 шт. |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 53mA А |
| Матеріали | Алюміній-поліамід |
| Потужність | 7 W Вт |
| Напруга | AC 175-250 V |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 45mm х 88mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 40000ч |
| Світловий потік | 700 Lm лм |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 270° |
| Формфактор | G45 |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820118297293 |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 ₴




