
Автомобільний зарядний пристрій HAVIT HV-CC2008 2USB White
197 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комфорт, компактність, надійність і привабливий дизайн. Все це поєднує в собі зарядний пристрій для авто Havit HV-СС2008. Дає можливість заряджати два пристрої одночасно. Користувач отримує чудові характеристики за привабливу ціну. Працює від мережі як 12V так і 24V.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Вага | 16.3 г |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HV-CC2008 |
| Вхідна напруга | DC12-24V В |
| Вихідний струм | USB-A1: DC 5V/2.4A; USB-A2: DC 5V/2.4A; 5V/3.1A (Max) |
| Габаритні розміри | 28mm x 28mm x 55mm |
| Гарантійний термін | 1 рік мес |
| Кількість у коробі | 100 шт. |
| Матеріали | Поликарбонат |
| Штрих-код | 6939119024093 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴



