
Батарейка годинникова Videx AG 7/LR926 BLISTER CARD 10 шт
6,88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лужні елементи живлення довше зберігають робочі властивості, володіють великою ємністю, терміном зберігання і робочим діапазоном температур. Марганцево-цинкові дискові батарейки застосовуються для живлення годинників, іграшок, лазерних вказівок, калькуляторів, мікронавушників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарейки, мА-год | 45 |
| Артикул | AG7/10B/1.5V |
| Вага | 0.7г |
| Час розряджання, годинник | 576 |
| Кількість у коробі | 1600шт |
| Кількість в упаковці | 10 шт. шт. |
| Кількість у внутрішньому коробі | 100 шт. |
| Мoдель | AG7 |
| Напруга | 1.5 V |
| Розміри | D9.5mm-H2.6mm |
| Типорозмір | LR926 |
| Штрих-код | 4820118291901 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6,88 ₴



