
LED Світильник архітектурний AR082G IP54 VIDEX E27x2
1 593 ₴
- В наявності
- +380 (97) 899-20-00
LED Світильник архітектурний IP54 VIDEX E27x2 - високотехнологічне джерело світла. Використовуються для архітектурного підсвічування фасадів будинків, споруд, парканів, балконів, терас тощо. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем E27 x2 і максимальною потужністю 50W x 2.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів і високим ступенем пиле - та вологозахисту. Ступінь захисту IР54 не допускає потрапляння часточок бруду та капель води всередину світильника.
Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Вага | 1200 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-AR082G |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Клас ударостійкості, IK | 07 |
| Клас захисту, IP | 54 |
| Кількість у коробі | 12 шт. |
| Матеріали | Алюминий-поликарбонат |
| Потужність | 50W Max x 2 Вт |
| Напруга | AC 220-240 V |
| Робоча температура | -25 °C ~ + 50 °C |
| Розміри | 108mm x 165mm x 300mm |
| Тип монтажу | Накладної |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Формфактор | А60, R63 |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246482363 |
- Ціна: 1 593 ₴





