
Батарейка годинникова Videx AG12/LR43 BLISTER CARD 10 шт
7,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лужні елементи живлення довше зберігають робочі властивості, володіють великою ємністю, терміном зберігання і робочим діапазоном температур. Марганцево-цинкові дискові батарейки застосовуються для живлення годинників, іграшок, лазерних вказівок, калькуляторів, мікронавушників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарейки, мА-год | 113 |
| Артикул | AG12/10B/1.5V |
| Вага | 1.6г |
| Час розряджання, годинник | 472 |
| Кількість у коробі | 1600шт |
| Кількість в упаковці | 10 шт. шт. |
| Кількість у внутрішньому коробі | 100 шт. |
| Мoдель | AG12 |
| Напруга | 1.5 V |
| Розміри | D11.6mm-H4.2mm |
| Типорозмір | LR43 |
| Штрих-код | 4820118291673 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,70 ₴



