
Батарейка сольова Videx 6F22/9V (Крона) 1шт SHRINK
36,08 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бюджетні сольові елементи живлення - оптимальні для роботи в пристроях, які не потребують великої кількості енергії (пульти ДУ, електронний годинник, кишенькові ліхтарики).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | 6F22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарейки, мА-год | 360 |
| Артикул | 6F22/9V/S |
| Вага | 35г |
| Час розряджання, хвилин | 240 |
| Кількість у коробі | 480шт |
| Кількість в упаковці | 1шт шт. |
| Кількість у внутрішньому коробі | 24шт |
| Мoдель | 6F22 |
| Напруга | 9 V |
| Розміри | 48.5mm x 26.5mm x 17.5mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36,08 ₴



