
Подовжувач мережевий із заземленням 3 гнізда 3м (3x1.5мм) білий TITANUM STANDARD
355 ₴
- В наявності
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подовжувач мережевий із заземленням 3 гнізда 3м (3x1.5мм) білий TITANUM STANDARD (TF-ES316G-3W) підтримує струм до 16А і напругу 250В. Виріб виготовлений з поліпропілену, міді та латуні, що надає йому стійкості до механічних пошкоджень, деформацій та корозії. Подовжувач має клас захисту ІР20, тому його можна використовувати тільки в сухих приміщеннях.
Гарантійний термін – 1 рік.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TF-ES316G-3W |
| Гарантійний термін | 1 рік мес |
| Довжина кабелю | 3м |
| Заземлення | + |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Кількість в упаковці | 1шт шт. |
| Кількість місць | 3 місця |
| Матеріали | Поліпропілен, латунь, мідь |
| Модифікація | Потрійна EU |
| Напруга | 250 V |
| Серія | STANDARD |
| Сила тока | 16А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Із заземленням |
| Товщина кабелю | 1.5 мм |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246483759 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴




