
Батарейка сольова VIDEX R6P/AA 4шт BLISTER
10,84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: R6P/4B/AA/1.5V
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бюджетні сольові елементи живлення - оптимальні для роботи в пристроях, які не потребують великої кількості енергії (пульти ДУ, електронний годинник, кишенькові ліхтарики).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Типорозмір | AA |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарейки, мА-год | 850 |
| Артикул | R6P/4B/AA/1.5V |
| Вага | 16г |
| Час розряджання, хвилин | 95 |
| Кількість у коробі | 960 шт. |
| Кількість в упаковці | 4шт шт. |
| Кількість у внутрішньому коробі | 48шт |
| Мoдель | R6P |
| Напруга | 1.5 V |
| Розміри | D14,5mm-H50,5mm |
| Штрих-код | 4820246487238 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10,84 ₴


