
LED Світильник архітектурний AR012G IP54 VIDEX GU10x2
802 ₴
- В наявності
- +380 (97) 899-20-00
LED Світильник архітектурний IP54 VIDEX GU10x2 - високотехнологічне джерело світла. Використовуються для архітектурного підсвічування фасадів будинків, споруд, парканів, балконів, терас тощо. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 x 2 і максимальною потужністю 50W x 2.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів і високим ступенем пиле - та вологозахисту. Ступінь захисту IР54 не допускає потрапляння часточок бруду та крапель води всередину світильника.
Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Вага | 465 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-AR012G |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Клас ударостійкості, IK | 07 |
| Клас захисту, IP | 54 |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | Алюміній |
| Потужність | 50W Max x 2 Вт |
| Напруга | AC 220-240 V |
| Робоча температура | -25 °C ~ + 50 °C |
| Розміри | 150mm x 68mm x 92mm |
| Тип монтажу | Накладної |
| Тип цоколя | GU10 |
| Формфактор | MR16 |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246480826 |
- Ціна: 802 ₴






