
LED прожектор TITANUM TLF1006 100W 6500K
495 ₴
- В наявності
- +380 (97) 899-20-00
LED прожектор TITANUM TLF1006 100W 6500K - сучасне високоефективне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначений для загального освітлення прибудинкової території, промислових об'єктів, зон завантаження та розвантаження грузових автомобілів біля складів чи магазинів, декоративного освітлення архітектурних об'єктів, торгових площ, рекламних щитів, створення світлових ефектів, освітлення відкритих територій приватних садиб і промислових підприємств. Світлодіодний прожектор TITANUM забезпечує яскраве світло при мінімальному споживанні електроенергії.
Корпус LED прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65. Клас захисту від ударів IK06.
Під час роботи прожектора відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання. Колірна температура - 6500К (денне світло). Кут розсіювання світла - 110°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Сила світлового потоку - 82Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 8200Лм. Потужність прожектора складає 100Вт.
Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (15 000 циклів). Ресурс роботи - 20 000 годин. Робоча напруга 220-240В. Не містить шкідливих для здоров'я речовин. Гарантія становить 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Вага | 675 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Вільний дріт |
| Артикул | TLF1006 |
| Гарантійний термін | 1 рік мес |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Клас ударостійкості, IK | 06 |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 15000 |
| Максимальна сила струму | 500mA А |
| Матеріали | Алюміній |
| Потужність | 100 W Вт |
| Напруга | AC 220-240 V |
| Пікова сила світла | 3061 кд |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 229mm x 189mm x 27mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 20000ч |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Світловий потік | 8200 Lm лм |
| Кут розсіювання | 110° |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246487818 |
| Енергоефективність | 82 Lm/W |
- Ціна: 495 ₴






