
Конектор з кабелем + торцева заглушка для LED стрічки VIDEX VL-LST-CB65-FC02
83 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- +380 (97) 899-20-00
Конектор з кабелем + торцева заглушка VIDEX VL-LST-CB65-FC02 – набір, призначений для підключення світлодіодної стрічки до джерела живлення та герметичного закриття краю стрічки. Конектор забезпечує надійне з’єднання та фіксацію контактів світлодіодної стрічки, а торцева заглушка виконує роль захисту від вологи і пилу, запобігаючи потраплянню їх на контакти. Кабель забезпечує зручну та безпечну передачу живлення від мережі до LED-стрічки. Гарантійний термін становить 2 роки.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Робоча напруга: 250В
- Максимальна сила струму: 6А
- Клас захисту від пилу та вологи: IP65
- Діапазон робочої температури: -20° ~ +60°С
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-LST-CB65-FC02 |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Кількість у коробі | 100 шт. |
| Кількість в упаковці | 1шт шт. |
| Максимальна сила струму | 6A А |
| Напруга | 250 V |
| Робоча температура | -20°C ~ + 60°С |
| Сумісність | Серія LED стрічок VL-LST-CB65-*** |
| Штрих-код | 4820246489768 |
- Ціна: 83 ₴




