
Проміжний конектор прямий для LED стрічки VIDEX VL-LST-CB65-FC03
58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проміжний прямий конектор для з'єднання світлодіодної стрічки VIDEX VL-LST-CB65-FC03 використовується для прямого з’єднання двох відрізків LED-стрічки. Дозволяє швидко та зручно подовжити стрічку без пайки, забезпечуючи герметичне з’єднання із захистом від вологи та пилу і стабільну роботу освітлення. Гарантійний термін становить 2 роки.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Робоча напруга: 250В
- Максимальна сила струму: 6А
- Клас захисту від пилу та вологи: IP65
- Діапазон робочої температури: -20° ~ +60°С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-LST-CB65-FC03 |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Кількість у коробі | 100 шт. |
| Кількість в упаковці | 1шт шт. |
| Максимальна сила струму | 6A А |
| Напруга | 250 V |
| Робоча температура | -20°C ~ + 60°С |
| Сумісність | Серія LED стрічок VL-LST-CB65-*** |
| Тип | Проміжний |
| Штрих-код | 4820246489799 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴





